Sesje Fotografiszcne

Zapraszam

Dla Ciebie / Dla Was

 

Sesje fotograficzne

Nie masz doświadczenia a chciałabyś mieć profesjonalne zdjęcia i pamiątkę na całe życie dla siebie ?

Napisz. Wszystko uzgodnimy.

Każda sesja zdjęciowa jest niezapomnianym przeżyciem. Ustalane szczegółów, stylizacji daje dużo radości, oczekiwanie na efekt jest eksytujące.

W naszej ofercie można znaleźć każdy typ sesji zdjęciowej zależnie od wieku i upodobań.
Realizujemy sesje portretu, modowe, bieliźniane, glamour, aktu.
Wykonujemy sesje dla kobiet, panów, narzeczeńskie, małżonków, przyjaciół, par.

Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie.

Zawsze spotykamy się z osobami zainteresownym i uzgadniamy wszystkie aspekty sesji. Podpisujemy umowę określającą pola wykorzystania wykonanych przez nas fotografii. Nasze doświadczenie pozwala pracować bez niedomówień i zaskakiwania.

Podczas sesji fotograficznej wykonujemy okoł 300 zdjęć w różnych pozach i w różnym oświetleniu w obecności stylistki i wizazystki. Najlepsze wybrane ujęcia będą wyretuszowane i przygotowane do wykonania wysokiej jakości odbitek, które przygoujemy w cenie sesji w formacie 21 x 15 cm. Przekażemy również te zdjecia na płycie CD. Sesja trwa około 3 godzin.

Zdjęcia może odebrać tylko osoba zamawiająca seję.

Możemy przygotować sesję w Twoim domu. Warunkiem jednak jest odpowiedznia powierzchnia przeznaczona do zdjeć. Cena sesji jest ustalana indywidualnie na spotkaniu poprzedzającym sesję. Jest zależna od Twoich oczekiwań.

Nie wiesz jak wykonać pierwszy krok ?  Zadzwoń lub napisz.   Spotkamy się na niezobowiązującym spotkaniu, na którym omówimy wszystkie aspekty sesji. 

 

 

 

Kontakt:

Telefon kontaktowy: +48 506 762 767
info@fotoslub.szczecin.pl

 

Zapytaj o wolny termin »

Strona główna »